ویرا سیستم

ویرا سیستم تهران (دفتر مرکزی)

  •  آدرس: تهران، کوی نصر (گیشا)، خیابان علیالی غربی ،کسروی جنوبی، پلاک۲۸
  •  شماره تماس: ۸۸۲۴۶۵۱۳(۰۲۱)
  • شماره واحد فروش: ۸۸۲۴۹۸۸۰(۰۲۱)
  • شماره واحد پشتیبان نرم‌افزار: ۸۸۲۴۶۵۱۴(۰۲۱)
  • شماره فاکس: ۸۸۲۷۴۹۷۶(۰۲۱۱)
  • ایمیل بخش پشتیبانی :  Support@Virasystem.Com
  • ایمیل بخش فروش :    Sale@Virasystem.Com
  • ایمیل اصلی : Info@Virasystem.Com

ویرا سیستم اصفهان  

  • آدرس: اصفهان، بزرگراه شهید خرازی، خیابان صمدیه لباف، نبش کوچه ۱۲ پلاک ۵۸ واحد۲
  • شماره همراه : ۰۹۱۳۴۲۳۶۳۲۳
  • شماره واحد فروش :  ۹۵۰۱۶۳۲۴(۰۳۱)
  • شماره واحد پشتیبان نرم‌افزار:  ۳۵۷۲۲۲۴۰(۰۳۱)
  • شماره فاکس: ۳۵۷۲۲۲۴۰(۰۳۱)
  • ایمیل:  Esfehan@Virasystem.Com

ویرا سیستم البرز

  • آدرس: استان البرز، کرج ، طالقانی شمالی ، بعد از پل آزادگان ، خيابان شهید حسيني ، پلاك۹ ، ساختمان رئال ، طبقه پنجم ،واحد ۱۰
  • شماره همراه : ۰۹۱۲۰۴۷۵۲۸۱- ۰۹۱۲۳۱۹۶۸۷۹
  • شماره واحد فروش : ۰۲۶۳۲۵۲۸۳۴۰
  • شماره فاکس :  ۰۲۶۳۲۵۲۸۳۴۰
  • ایمیل : Alborz@Virasystem.Com

ویرا سیستم گیلان

  • آدرس:استان گیلان ، رشت ، گلسار ، بلوار گیلان ، خیابان ۱۷۹، گیلانه شرقی ، ساختمان فلق،پلاک ۱۰
  • شماره همراه: ۰۹۱۲۲۴۵۴۱۶۲  – ۰۹۱۱۱۵۰۵۰۰۷
  • شماره واحد فروش:۳۳۷۷۴۲۴۸(۰۱۳)
  • شماره فاکس:۳۳۷۷۴۲۴۸(۰۱۳)
  • ایمیل: Gilan@Virasystem.Com
adminتماس با ما